TAKSİTLİ NAKİT

Taksitli Nakit ile Hayat Deniz'de güzel!

DenizBank kredi kartı limitinizden kullanabileceğiniz 3 aya varan taksitli ve MASRAFSIZ Nakit Avans Denizde! İhtiyacınız kadar taksitli nakiti şimdi kullanın taksit taksit ödeyin.
Taksitli Nakit Avans ürünü için aylık faiz oranı 5.00% ‘dır.

Taksitli Nakitinizi,

 • DenizKartım veya MobilDeniz uygulamalarımızdan,
 • DenizBank şubelerinden kullanabilirsiniz.

Kullanım Koşulları

 • DenizBank A.Ş. bankacılık alanında Büyükdere Cad. No: 141 Esentepe-İstanbul adresinde faaliyet göstermekte olup MERSİS numarası 0292-0084-4960-0341, telefon numarası 08502220800 ve web sitesi adresi www.denizbank.com‘dur.
 • Taksitli Nakit, kredi kartından anında kullanılabilen bir kredidir ve kredi kartının kullanılabilir nakit limiti ile sınırlı olan bir taksitli üründür.
 • Taksitli Nakit için Bonus kazanımı bulunmamaktadır.
 • Ödeme planında ilk taksit faiz tutarı, Taksitli Nakit kredisine ilişkin kredinin kullanıldığı tarih ile son ödeme tarihi arasında geçen gün sayısı dikkate alınarak hesaplanır.
 • Taksitli Nakit’e ait taksitler, kredi kartı hesap özetinde yer alır. Hesap özeti asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar içerisindeki anapara üzerinden kredi kartı gecikme faizi ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden de kredi kartı akdi faizi uygulanır.
 • Taksitli Nakit işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir veya borcun tamamı ya da bir kısmı erken ödenebilir. Bu hallerde mevzuata uygun olarak gerekli faiz indirimi yapılır. Eğer erken kapama yapılmadan ara ödeme yapılırsa kalan anapara için aynı faizle yeni ödeme planı oluşturulur. Ara ödeme en az bir taksit olarak yapılabilir. Erken ödeme/kapama taleplerinizi 08502220800 Telefon Bankacılığı`ndan, DenizBank Şube’lerinden, www.denizbank.com Internet Bankacılığı Kartlar - Kredi Kartı İşlemleri – Taksitli Ürün Erken Ödeme/Kapama menüsü altından ya da DenizBank ATM’leri Kredi Kartı İşlemleri – Taksitli Ürün İşlemleri menüsü altından ödeme yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca taksitlikapamatalep yazıp 3280’e göndererek de talebinizi iletebilirsiniz. Kredi kartının kapatılması durumunda, Taksitli Nakit ayrıca kapatılmadığı sürece devam etmektedir.
 • Taksitli Nakit kullanan tüketicilerin kartlarının hesap kesim tarihleri taksitler tamamlanıncaya kadar değiştirilemez.
 • Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
 • Taksitli Nakit’e ilişkin burada yer almayan hususlarda bankamızla imzalamış olduğunuz Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi, Kredi Kartları Ürün Bilgi ve Tercih Formu, Kredi Kartı Ürün ve Sözleşme Öncesi Bilgi Formu, Kredi Kartı Sözleşmesi hükümleri geçerli olacaktır.
 • Talebiniz halinde Taksitli Nakit Sözleşmesi ve Ödeme Planı şubelerimizden kağıt üzerinde basılı olarak temin edilebilecektir. Ayrıca www.denizbank.com adresindeki Internet Bankacılığı içerisinde Kartlar-Kredi Kartı İşlemleri-Sözleşmeler menüsünden Taksitli Nakit Avans/Deniz Avans Sözleşmesi ve Ödeme Planı’na ulaşabilir, basılı olarak alabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca kayıtlı e-posta adresinize de iletilmektedir. Dilediğiniz zaman 08502220800 Telefon Bankacılığı’ndan kayıtlı e-posta adresinizi değiştirebilir, e-posta olarak gönderilmesini talep edebilirsiniz.
 • Şikayet ve itiraza ilişkin başvuruları Tüketici Mahkemeleri`ne veya Tüketici Hakem Heyeti`ne yapabilirsiniz.
 • Her türlü öneri, şikayet ya da itirazlarınızı 08502220800 Telefon Bankacılığı`na ya da şubelerimize iletebilirsiniz.
 • DenizBank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Hesaplama tablosu için tıklayın.

* DenizBank ATM'lerinden max. kullanılabilecek tutar günlük nakit çekim limiti ile sınırlı olup 3.000 TL'dir.

5000 TL Taksitli Nakit için Örnek Ödeme Planı
Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (Net) Aylık Taksit Tutarı (TL) Alınacak Ücretler (TL) Toplam Geri Ödeme (TL)
5,000 3 5.00% 1933.97 0 5.801,91