Masterpass’e Kayıtlı DenizBank Mastercard Banka Kartınız ile N11’de 50 TL İndirim!

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ TARİHİ

5 Ağustos – 30 Eylül ( Her Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri geçerli)

ÖDÜL GEÇERLİLİK TARİHİ

Anında 50 TL İndirim Yansıtılacaktır.

NASIL KAZANIRIM

Masterpass’e kayıtlı DenizBank Mastercard Banka Kartınız ile N11’den Cuma, Cumartesi ve Pazar günü yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişinize anında 50 TL indirim kazanabilirsiniz.

KATILIM KOŞULLARI

  • 5 Ağustos– 30 Eylül 2022 tarihleri arasında her Cuma-Cumartesi ve Pazar günleri www.n11.com, m.n11.com ya da n11 mobil uygulamasından tek seferde Masterpass hesabına mevcutta kayıtlı bir DenizBank Mastercard ve DenizBank Maestro logolu banka kartı ile kaydederek yapılan alışverişlerde 400 TL üzerine anında 50 TL sepet indirimi kazanılmaktadır.
  • Kampanya sadece Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri geçerlidir.
  • Kampanya, Yatırımlık Altın & Gümüş kategorisi haricindeki tüm kategorilerde geçerlidir.
  • İndirim kampanyasından bir müşteri en fazla 1 kez sepet indirimi kazanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda N11.com'da kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
  • Kampanyadan yararlanarak verilen siparişteki ürünün iadesi veya siparişin iptal edilmesi durumunda, kullanıcı kampanya döneminde tekrar sipariş verse dahi sepet indirimi kazanamayacaktır.
  • Kampanya kotalıdır. Kota dolumuna ulaştığında kampanya otomatikman sonlandırılacaktır.
  • Kampanya şartlarına uyan siparişlerde alınabilecek maksimum indirim tutarı 50 TL olacaktır.
  • n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
  • DenizBank, Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri ve Mastercard herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KAMPANYALAR

Şimdi siz de hemen seveni, kullananı, bedavası en bol Deniz Bonus’un en çok tercih edilen kredi kartlarını keşfedin, size özel fırsatlardan hemen yararlanın.