DenizBank Mastercard ile Zorlu PSM’de %25 İndirim!

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için, kampanya seçiminden sonra çıkacak sayfada yer alan yönlendirmeler doğrultusunda, DenizBank Mastercard kartının ilk 6 hanesi girilir. Daha sonra ödemenin DenizBank Mastercard logolu kredi veya banka kartı veya ön ödemeli kartlar ile yapılması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ TARİHİ

28 Aralık 2022 - 22 Şubat 2023

NASIL KAZANIRIM

Her Çarşamba günü, seçili Zorlu PSM etkinliklerinde geçerlidir.

KATILIM KOŞULLARI

  • Kampanya, 28 Aralık 2022 – 22 Şubat 2023 tarihleri arasında, her Çarşamba günü, seçili Zorlu PSM etkinliklerinde geçerlidir. Kampanyaya kayıtlı etkinlik listesi aşağıda incelenebilir.
  • Mastercard avantajlı etkinlik bileti, Passo (www.passo.com.tr) internet sitesi ve Passo mobil uygulamasından, etkinlik bileti satın alım aşamasında “Mastercard ile %25 İndirim!” kampanyası seçilerek alınabilir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için, kampanya seçiminden sonra çıkacak sayfada yer alan yönlendirmeler doğrultusunda, DenizBank Mastercard kartının ilk 6 hanesi girilir. Daha sonra ödemenin DenizBank Mastercard logolu kredi veya banka kartı veya ön ödemeli kartlar ile yapılması gerekmektedir.
  • Biletler her etkinlik ve kampanya dönemi için kotalar ile sınırlıdır.
  • İndirim etkinlik bilet bedelinde uygulanacaktır, Passo hizmet bedeli ve teslimat bedeli indirime dahil değildir.
  • Mastercard ile %25 İndirimi, diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • DenizBank, Mastercard ve Zorlu PSM, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KAMPANYALAR

Şimdi siz de hemen seveni, kullananı, bedavası en bol Deniz Bonus’un en çok tercih edilen kredi kartlarını keşfedin, size özel fırsatlardan hemen yararlanın.