Temassız Şifresiz İşlem Limiti 1500 TL!

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ TARİHİ

4 Temmuz - 31 Aralık 2024

KATILIM KOŞULLARI

  • Kartınızın ön yüzünde temassız dalga işareti görüyorsanız, kartınız temassız özellik taşıyor demektir. Temassız kartınızı, temassız özellikli POS cihazlarına yaklaştırarak ödemenizi en hızlı şekilde, aynı kartlı alışveriş güvencesi ile yapabilirsiniz.
  • Temassız ödeme kabul eden işyerlerinde POS cihazının üzerinde temassız dalga işareti ve/veya Contacless ifadesi yer alır. Ödeme yapmak için kartınızı bu cihazlara yaklaştırmanız ve birkaç saniye bekletmeniz yeterli. Kartınızı kaldırdığınızda cihaz ekranında işleminizin başarıl olduğuna dair bir not görürsünüz.
  • 1500 TL’ye kadar olan tüm harcamalarınızı temassız kartınız ile şifrenizi girmeden kolayca, hızlıca ve aynı güvence ile ödeyebilirsiniz. Temassız ödemeler son derece güvenlidir.
  • 1500 TL’yi aşan alışverişlerinizde temassız ödemelerinizi kart şifrenizi girerek yapmanız gerekir. Kartınızı elinizden hiç bırakmadan, yine en kısa sürede, kolaylıkla ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KAMPANYALAR

Şimdi siz de hemen seveni, kullananı, bedavası en bol Deniz Bonus’un en çok tercih edilen kredi kartlarını keşfedin, size özel fırsatlardan hemen yararlanın.